Zákazkové úpravy

Novo ponúkame aj možnosť zákazkových úprav nášho oblečenia.

Chcete úpravu dĺžky alebo šírky tričká, bundy alebo nohavíc? Potrebujete potrebné rozšíriť bundu cez prsia alebo boky? Páči sa Vám nejaká iná farba z našej ponuky, ale výrobok, ktorý ste si vybrala, v tejto farbe zrovna nerobíme? Chcete tričko s dlhšími rukávmi alebo dlhšom sedlom cez prsia, alebo napríklad projmutější v páse?

Žiadny problém! Naša krajčírka sa Vám bude venovať podľa Vašich potrieb.

Napíšte prosím na e-mail jozanek@jozanek.cz, o čo by ste mali záujem. Vaša požiadavka naceníme v čo najkratšej lehote.

Upozorňujeme, že výrobok, ktorý nie je v NSI ponuke na tomto e-shope a ušijeme ho špeciálne pre Vás, je výrobkom vytvoreným na zákazku. Podľa ustanovenia § 1837 Občianskeho zákonníka, nemožno odstúpiť od kúpnej zmluvy u tovaru, ktorý bol vyrobený alebo upravený podľa priania kupujúceho alebo pre jeho osobu.

Uvádzame najčastejšie otázky:

Bude sa líšiť cena výrobku, keď ho chcem len v inej farbe alebo z iného materiálu z vašej ponuky? O koľko?

Áno. Je to dané jednoducho tým, že tento výrobok sa musí špeciálne pre Vás strihať, zatiaľ čo bežne výrobky striháme naraz vo vrstvách po mnohých desiatkach kusov, pílou na textil, čím sa výrazne ušetrí čas a teda i náklady. Tým, že budeme strihať výrobok priamo pre Vás (a to musíme navyše ručne nožnicami), navýši sa výrazne čas strihanie. U tričiek, sukní, nočných košieľ a pod. Počítajte s navýšením ceny o 50, -Kč, pri zložitejších výrobkov s veľkým množstvom dielov, ako sú napríklad bundy, bude cena vyššia o 200, -Kč.

Je možné ušiť na mieru dlhší / kratší nohavice? Aká bude ich cena? Je možné aj zúžiť nohavice?

Áno. Obzvlášť u softshellových tehotenských nohavíc je to častý požiadavku. Skrátené alebo predĺženej nohavice Vás budú stáť o 80, -Kč viac. Ak by ste ich chcela predĺžiť o viac než 5cm, počítajte prosím s navýšením ceny za väčšiu spotrebu materiálu.

Zúženie nohavíc neodporúčame, aby nohavice sedeli, musia sa zužovať už od bokov, čo môže mať výrazný vplyv na to, ako Vám nohavice sivé cez zadok. Nemožno zúžiť nohavice len v ich spodnej časti. Ak by ste na zúženie napriek tomu trvala, pamätajte prosím na to, že výrobok ušitý na zákazku nemožno vrátiť.

Chcem výrobok z Vašej ponuky, ale dlhšie / kratšie alebo s dlhšími / kratšími rukávmi. O koľko bude drahšie?

U tričiek atď. Počítajte s navýšením ceny za kusové strihanie 50, -Kč, u búnd a pod. 200, -Kč. V prípade záujmu o väčšiu dĺžku (viac než 5cm) Vašu požiadavku naceníme individuálne podľa väčšej spotreby materiálu.

Ďalšie požiadavky ako napríklad bunda väčšie cez prsia / boky, s odnímateľnou kapucňou, sťahovanie pásu v inej výške alebo pevne všité, iné vrecká a pod. Sú možné po dohode s našou krajčírku na e-mailu jozanek@jozanek.cz. Vaša zákazka na indivduální úpravu bude nacenená individuálne.

Sme schopní ponúknuť aj klasickú zákazkovú prácu, tj. Šitie z vašich materiálov alebo priamo Vám na mieru, aj so skúškami u nás na prevádzke v Novosedlidích u Teplic. Potom sú ceny vyložene zmluvné. Pre takú zákazkovú prácu nemáme priestor celoročne, iba na dotaz.

Chcem objednať zákazkovú úpravu, ako na to?

Pošlite nám e-mail na jozanek@ozanek.cz, do predmetu správy uveďte "objednávka zákazkové úpravy". Do správy popíšte presne akú úpravu chcete a na akom produktu, uveďte celý jeho názov tak, ako je uvedený na našom e-shope. Pripíšte ešte svoje fakturačné údaje a dodaciu adresu, telefónne číslo (či Vás môžeme kontaktovať v prípade nejasností a tiež pre prepravca). Potom pripíšte ešte, ako budete chcieť tovar poslať (Slovenská pošta, balík do ruky 85, -Kč, PPL balík 95, -Kč). Vystavíme Vám zálohovú faktúru s údajmi pre platbu a pošleme späť na Váš e-mail. Po prijatí platby považujeme objednávku za záväznú a na vyhotovenie počítajte cca s 14 dňami, pokiaľ nebude dohodnuté inak.

0 produktov
Tento internetový obchod ukladá cookies, ktoré pomáhajú k jeho správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem