Veľkoobchod

Máte záujem o veľkoobchodný odber? Ponúkame tovar našej vlastnej značky a tiež látky, z ktorých šijeme.

VEĽKOOBCHOD ODEVOV A ĎALŠIEHO TOVARU ZN. Jožánek

Všetok tovar z ponuky tohto e-shopu (značky Jožánek a Haipa-daipa) si sami vyrábame a sme pripravení ho dodávať do Vašej kamennej predajne alebo e-shopu.

Postup prihlásenia k veľkoobchodnému odberu:

1) Registrácia na e-shope www.jozanek.cz:

V prípade záujmu sa prosím zaregistrujte v našom e-shope.

2) Zaslanie e-mailu na jozanek@jozanek.cz:

Na e-mail jozanek@jozanek.cz pošlite kópiu svojho ŽL alebo Výpis z OR, prípadne aj potvrdenie, že ste platcami DPH a info o svojej predajni (adresa kamenné predajne, popr. Www adresa e-shopu). Pripíšte nám tiež prosím informáciu, pod akým menom a kedy ste sa zaregistroval / a, aby sme mohli Vašu registráciu dohľadať a nastaviť Vám veľkoobchodný prístup.

Po pridelení veľkoobchodných cien Vám príde e-mail, že Vám bola nastavená cenová skupina "2" a môžete objednávať.

3) Poznámka k 1. objednávke!

Do poznámky prvej objednávky nám prosím napíšte: 1.VO objednávka, nech môžeme skontrolovať, že registrácia k VO prebehla úspešne. Spätne VO ceny bohužiaľ uplatniť nemožno.

Bezprostredne po objednávke Vám príde automatický e-mail s kópiou Vašej objednávky. Pokiaľ Vám nepríde a nenabehne ho ani vo spamové schránke, kontaktujte nás prosím, pretože je pravdepodobné, že objednávka nebola dokončená a neprišla ani nám. Na každú reagujeme znovu po vychystanie tovaru zo skladu, s potvrdením dostupnosti a termínu odoslanie tovaru.

Dead-line objednávok je 8:30 ráno. U neskôr došlých objednávkach negarantujeme vybavení ten istý pracovný deň, obzvlášť u objednávok, ktoré majú byť zaslané službou PPL. Slovenskou poštou nám balíky odchádza neskôr, je teda možné vybaviť aj objednávky neskôr došlé.

Pre zaregistrovaných partnermi sú všetky fotky a informácie o produktoch z našich stránok k dispozícii na kopírovanie. Prosíme naše články nekopírujte, sú výhradným vlastníctvom nášho e-shopu.

Minimálna hodnota prvej objednávky je 2000, -Sk bez DPH, výšku ďalších objednávok nestanovujeme.

Pri odbere za veľkoobchodné ceny nie je možnosť tovar vrátiť ani vymeniť.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Jana a Marek Gebauerovi

VEĽKOOBCHOD LÁTOK

Výrobcom odevov a ďalšieho tovaru tiež ponúkame veľkoobchodné spoluprácu.

 

Pošlite nám prosím na e-mail svoj Výpis z OR alebo ŽL, pošleme Vám veľkoobchodný cenník.

Ak máte záujem o vzorkovníky materiálov, napíšte aké materiály Vás zaujímajú a na akú adresu ich chcete poslať.

 

Veľkoobchodné odber je možný nielen pri rolovať odbere, ale pri odbere už od 30m látky (cenovej hladiny viď VO cenník).

 

Úplety máme priamo od výrobcov a sme schopní zabezpečiť aj farby podľa Vašich požiadaviek alebo iné typy úpletov podľa Vášho zadania, rovnako ako potlač na úplety i softshell.

 

Všetky látky ponúkané na tomto e-shope sú naše skladové, materiál expedujeme hneď, popr. Vás okamžite kontaktujeme s uvedením náhradného termínu.

 

Výrobcom ponúkame aj servis veľkého skladového množstva galantéria a niťou. Disponujeme aj ekologickými obalovými materiálmi (šedé plastové obálky a transparentné vrecúška z recyklovaného plastu).

 

Veľkoobchodné objednávky alebo dopytu prosím smerujte na e-mail jozanek@jozanek.cz.

VEĽKOOBCHOD LÁTOK


Výrobcom odevov a ďalšieho tovaru tiež ponúkame veľkoobchodné spoluprácu.Pošlite nám prosím na e-mail svoj Výpis z OR alebo ŽL, pošleme Vám veľkoobchodný cenník.Ak máte záujem o vzorkovníky materiálov, napíšte aké materiály Vás zaujímajú a na akú adresu ich chcete poslať.Veľkoobchodné odber je možný nielen pri rolovať odbere, ale pri odbere už od 30m látky (cenovej hladiny viď VO cenník).Úplety máme priamo od výrobcov a sme schopní zabezpečiť aj farby podľa Vašich požiadaviek alebo iné typy úpletov podľa Vášho zadania, rovnako ako potlač na úplety i softshell.Všetky látky ponúkané na tomto e-shope sú naše skladové, materiál expedujeme hneď, popr. Vás okamžite kontaktujeme s uvedením náhradného termínu.Výrobcom ponúkame aj servis veľkého skladového množstva galantéria a niťou. Disponujeme aj ekologickými obalovými materiálmi (šedé plastové obálky a transparentné vrecúška z recyklovaného plastu).Veľkoobchodné objednávky alebo dopytu prosím smerujte na e-mail jozanek@jozanek.cz.
Výrobcom odevov a ďalšieho tovaru tiež ponúkame veľkoobchodné spoluprácu.

Vaše soukromí je pro nás nade vše
Náš e-shop ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumiem a pokračovaťPodrobné nastavenie