O nás

Jožánek, česká firma s tradíciou od roku 2008.

Všetok tovar pre vás vyrábame výhradne v Českej republike, v duchu pomalé, udržateľné módy a za férových pracovných i mzdových podmienok pre našich zamestnancov i spolupracujúce firmy.

Zakúpením našich výrobkov jednoznačne podporujete českú ekonomiku.

S láskou pre vás šijeme:

- oblečenie a doplnky prvotriednej kvality pre tehotné a dojčiace ženy

- detské a dojčenské oblečenie

- ergonomická Šátková nosidlá

- nosiace bundy, mikiny a svetre pre ženy, ktoré nosia svoje dieťa v šatke alebo ergonomickom nosítku

- pánske tričká

- dámsku módu


Z nášho sortimentu si vyberie každý, pretože máme široký výber tovaru pre rodičov a deti a kladieme obrovský dôraz na výber látok a kvalitu spracovania. Viac o našich látkach a ich stabilné kvalite i certifikáciách sa môžete dočítať tu.

Myslíme aj na ekológiu a od konca roka 2019 tovar balíme do obalov z recyklovaného plastu a tiež v nich tovar odosielame. Viac o našej cestou za ekologickým balením sa dočítatetu.

Svojou pôsobnosťou sa staviame do pozície priekopníka na trhu, kde zbierame úspechy už od roku 2008 nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí.
Počujeme na želanie našich spokojných zákazníkov, stále prichádzame s novými nápadmi a pripravujeme pre vás radu noviniek. U nás sa máte vždy na čo tešiť!

Ako rodina so štyrmi deťmi máme všetko tovar dôkladne otestované a navrhnuté naozaj tak, aby fungovalo a splnilo to, čo od neho mamičky a deti čakajú.

Základ nášho sortimentu tvoria basic, nadčasová móda pre tehotné a dojčiace ženy, rovnako tak rad dojčenského a detského oblečenia. Na želanie našich verných zákazníčok, ktoré už prestali dojčiť, ale obľúbili si Jožánkovy materiály, postupne do ponuky zaraďujeme viac a viac dámskeho oblečenia, ktoré si rýchlo získava veľkú obľubu.

Jednoduchý dizajn našej dojčenskej a detskej módy má svoje priaznivcov nielen v mamičkách, ktoré pre deti hľadajú kvalitné oblečenie, ktoré vydržia aj proněkolika detí a ľahko ich skombinujú so zvyškom detského šatníka, ale aj v radoch športových klubov, škôlok a škôl, ktoré našim jednofarebným oblečením dopĺňajú najrôznejšie kostýmy.

Nosenie našich vlastných detí sme si zamilovali (a u dvojičiek nám asi dokonca zachránilo psychické zdravie), preto naše nosiaci oblečenie aj ergonomická nosidlá vychádzajú aj z našej vlastnej dennej praxe. Nosidlá máme navyše dôkladne otestovaná pri procese medzinárodnej certifikácie.

Pretože stále počúvame (k našej obrovskej spokojnosti) o tom, ako úžasné sjou látky, ktoré používame, rozhodli sme sa zaradiť ich do predaja, aby ich mohli používať domáci krajčírky aj ďalší výrobcovia. Veľký úspech majú na našom e-shope aj balíčky zvyškov látok, z ktorých šikovné mamičky a babičky tvoria spúta nádherných vecí.

Pre lepšiu informovanosť o novinkách nás sledujte na Facebooku, Instagramu alebo sa prihláste k odberu nášho newsletteru na týchto stránkach.

Dúfam, že Vám náš tovar bude robiť len radosť a uľahčí Vám život.

Za celý tím, ktorý tvorí Jožánka,

Jána a Marek Gebauer

 

 

 

Vaše soukromí je pro nás nade vše
Náš e-shop ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumiem a pokračovaťPodrobné nastavenie