Látkové plienky

Detské látkové plienky Haipa-daipa sú ušité z bavlneného froté a zaisťujú sa Snappy sponkou. Vďaka tomu je veľkosť absolútne univerzálny a nestane sa, že Vášmu dieťatku plienka nepadne. Bavlnené plienky Pastelka sú preverené už 15 rokmi praxe a tisíckami mamičiek.

Bábätkám do 2-3 mesiacov veku môžu byť naše látkové plienky Pastelka príliš veľké, pre nich odporúčame viazať štvorcové plienky treba na tzv. Novorodenecký sklad (návody nájdete napríklad na Youtube). Či už budete viazať klasické bavlnené plienky, do akých nás balili naše mamičky, alebo naše bavlnené froté čtvercovky, naskladané štvorcová plienka sa prispôsobí aj tým nejmenšícm (i nedonoseným) bábätkám. Na zabezpečenie sa používa aj Snappy sponka. Ponúkame štvorcové látkové plienky 70x70cm, to je ten klasický rozmer a 45x45cm, tie sú vhodné pre malé bábätká. Oba rozmery skvele využijete aj ako uterák alebo multifunkčné podložku.

Naše látkové plienky boli prvými tzv. Chobotovými plienkami v Českej republike. ich princíp spočíva v tom, že majú dlhý "chobot", ktorá naksladáte presne podľa potreby svojho dieťaťa, chlapčekom viac dopredu, dievčatkám skôr dole. Pri menších bábätiek vďaka chobota nepotrebujete žiadne vkladacie plienky, naskladaný chobot slúži ako xtra savá vrstva. Vďaka možnosti rozbalení chobota pritom plienky skvele schnú, oproti iným mnohovrstvovým plienkam.

Radenie produktov
1 produkt
Barva
(1)
Zobraziť vybrané
Velikost
(1)
Zobraziť vybrané
Výrobce
(1)
Zobraziť vybrané
sponka Snappy na látkové plienky UNI veľkosť
Kód:HD-SNAPPI

Sponka Snappi® UNI veľkosť

1,34 EUR
Skladem poslední kusy
Elastická spona so zúbkami slúži ako zapánání látkových plienok.
Posledné kusy
Šijeme v ČR
Vaše soukromí je pro nás nade vše
Náš e-shop ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumiem a pokračovaťPodrobné nastavenie